Be Robinson Team Experience on Snow
Een echt teambuilding programma in de sneeuw waarbij snelheid, creativiteit, intelligentie en goede samenwerking onontbeerlijk zijn!
Na een opening kleden de deelnemers zich om, sneeuw schoenen aan en de sneeuwbaan op. Vervolgens barst de strijd los.
De teams worden verdeeld over verschillende ‘eilanden’ waar ze het tegen elkaar op zullen nemen tijdens diverse “proeven”. Wil je de Robinson van de dag worden dan is het niet alleen van belang dat je goed presteert, want ook je teamgenoten kun je beter te vriend houden.
Tijdens de opdrachten verzamelen de teams punten.... aan het einde volgt een leuke finale en een eilandraad. In de eilandraad brengen de teams hun stem uit voor de beste Robinson van jullie organisatie.
Wie is de ultieme Robinson van jullie organisatie?!
Tijdsduur
1,5 - 2,5 uur (afhankelijk van de groepsgrootte)
Locaties
- Den Haag
- Zoetermeer
- Op locatie, op aanvraag
Financiën (inclusief btw)
- € 45,00 op basis van 25 tot 50 personen
- € 43,00 op basis van 50 tot 100 personen
- € 41,00 op basis van minimaal 100 personen
* Inclusief toegang tot de sneeuwbaan