Een echte teambuilding activiteit waarbij snelheid, creativiteit, intelligentie en goede samenwerking onontbeerlijk zijn.
Na een kick-off waarbij ieder team haar eigen teamvlag maakt, barst de strijd los.
De teams worden verdeeld over verschillende ‘eilanden’ waar ze het tegen elkaar op zullen nemen tijdens diverse “proeven”. Wilt u de Robinson van de dag worden dan is het niet alleen van belang dat u goed presteert, want ook uw teamgenoten kunt u beter te vriend houden. Tijdens de opdrachten verzamelen de teams positieve stemmen.... aan het einde volgt de eilandraad. Tijdens deze eilandraad brengen de teams hun stem uit voor de beste Robinson, verdeelt u de stemmen goed dan krijgt u misschien wel 2 of 3 teamleden in de finale. Tijdens de finale wordt er individueel gestreden en wordt er duidelijk wie de prijzen voor zijn/haar team kan binnenhalen en wie hiermee de ultieme Robinson van de dag is!
Wie is de ultieme Robinson van uw organisatie?!
Horeca
Afhankelijk van de locatie kan horeca ingevuld worden naar uw wensen. De horeca is niet inbegrepen bij onderstaande prijzen.
Financiën
€ 21,00 p.p. op basis van 20 tot 30 personen
€ 17,50 p.p. op basis van 30 tot 50 personen
€ 15,00 p.p. op basis van minimaal 50 personen